Mediterran

Ulqin

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Ulqin

Përshkrimi i hotelit

I rinovuar në vitin 2022, Hotel Mediteran Ulqin ofron pamje panoramike të detit Adriatik dhe qytetit të vjetër të Ulqinit nga pishina. Është në këmbë largësi nga plazhet dhe argëtimi natën.

Dhomat kanë ballkone të mëdha me pamje nga qyteti ose nga deti. Ato vijnë me Wi-Fi falas, TV satelitor, mini-bar dhe ajër të kondicionuar.

Restoranti në Hotel Mediteran ofron një mëngjes të pasur, drekë dhe darkë të shërbyer në bazë të shuplakës. Ju gjithashtu mund të shijoni specialitete peshku në restorantin à la carte me një tarracë dhe pamje nga deti.

Wifi
Muzike
Pishina