Royal G

Durres

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Durres

Përshkrimi i hotelit

Me pamje nga plazhi, Royal G Hotel and Spa ofron akomodime me 5 yje në Durrës dhe përmban një pishinë të hapur, sallë pritjeje të përbashkët dhe bar. Pak hapa nga plazhi i Durrësit dhe 23 milje nga sheshi Skënderbej, hoteli ofron një zonë plazhi privat. Hoteli ka një pishinë të brendshme, një recepsion 24 orë dhe WiFi falas në të gjithë pronën.

 

Ofertat per vitin 2024

Periudha e akomodimit :

01 Maj -31 Maj

Cmimi per person HB (Mengjes dhe darke) - 54 euro 

 

Periudha: 01.05.2024 - 31.05.2024

All Inclusive

  • 65 euro/person/nata

 

Periudha: 01.06.2024 - 30.06.2024

All Inclusive

  • 80 euro/person/nata

 

Periudha: 01.07.2024 - 15.07.2024

All Inclusive

  • 75 euro/person/nata

Periudha: 15.07.2024 - 31.07.2024

All Inclusive

  • 98 euro/person/nata

Periudha: 01.08.2024 - 31.08.2024

All Inclusive

  • 99 euro/person/nata

Periudha: 01.09.2024 - 30.09.2024

All Inclusive

  • 95 euro/person/nata

 

Politika e fëmijëve:

Fëmijët: 0-4 (falas)
Fëmiu i dytë: 0 - 4 vjeç (50% ulje)
Fëmijët: 5-10  (50% ulje)
Fëmijët mbi 10 vjet llogariten si te rritur

Spa
Wifi
Parking
Pishine