KAAN Hotel

Radhime

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Radhime

Përshkrimi i hotelit

KAAN Hotel, ndodhet ne Radhimë, Vlorë 200 metra larg plazhit të Radhimës Hoteli disponon bar dhe wifi brënda ambjenteve tona. Parkim I disponueshem për të gjithë të akomoduarit që kanë automjete. Brenda ambienteve tona nuk lejohet pirja e duhanit. Cdo dhomë disponon ballkon, Android TV, frigorifer dhe ajër të kondicionuar. Carcaf dhe peshqira ekologjik 100% pambuk/cotton. Në hotel ofrohet mëngjes kontinental me vetshërbim për të gjithë të akomoduarit. Hoteli ndodhet 12 km larg qendres së qytetit te Vlores (15 min me makine), 3 km larg qytezes së Orikumit (5 min me makine).

CMIMORJA 2024

KORRIK

Dhoma dyshe/me krevat dopio king size sea view - 90 euro/nata
Dhoma treshe me pamje anesore nga deti/mali 100 euro/nata

01-31 GUSHT

Dhoma dyshe/me krevat dopio king size sea view - 120 euro/nata
Dhoma treshe me pamje anesore nga deti/mali - 130 euro/nata

01-15 SHTATOR

Dhoma dyshe/me krevat dopio king size sea view - 70 euro/nata
Dhoma treshe me pamje anesore nga deti/mali - 80 euro/nata

16-30 SHTATOR

Dhoma dyshe/me krevat dopio king size sea view - 60 euro/nata
Dhoma treshe me pamje anesore nga deti/mali - 70 euro/nata

Politikat e femijeve:

0-4 vjeç free (baby cot)

Ne cmim perfshihet:

Akomodimi
Mengjesi
Parkimi+Wifi
Plazhi (1 cader 2 shezllone per dhome)

Wifi
Parking