PORTO CARAS MELITON HOTEL

Halkidiki

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Halkidiki

Përshkrimi i hotelit

Grand Hotel ndodhet brenda një lokacioni prej 1800 hektarësh, ca hapa larg nga plazhi, në një nga brigjet më të bukura piktoreske të Mesdheut. Objektet e tij janë fantastike përrallore, nga golfi dhe tenisi, te lojërat e fatit, çdo sport ujor i imagjinueshëm dhe aktivitet në natyrë, në një parajsë natyrore me pyje malore dhe vreshta të mbushura me diell. Akomodimi i bollshëm, gastronomia e shkëlqyer, shijimi i verërave të klasit botëror dhe një banjë e shkëlqyer plotësojnë një ndjenjë kënaqësie të pastër dhe mirëqenie përfundimtare.

 

Na kontaktoni per Oferta Speciale

Wifi