Regina City

Vlore

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Vlore

Përshkrimi i hotelit

I ndodhur pikërisht përballë një plazhi në Vlorë, Hotel Regina City mirëpret mysafirët me një restorant dhe bar. Hoteli ka një pishinë të hapur me pamje nga deti. Çdo dhomë është me ajër të kondicionuar dhe e pajisur me një TV me ekran të sheshtë, ndërsa banjat vijnë me vaske ose dush. Shtesat përfshijnë pantofla dhe tharëse flokësh. Ka një tavolinë para 24 orësh. Biçikleta me qira janë në dispozicion me një shtesë. Makina me qira ose anije aeroporti mund të organizohet me një tarifë shtesë. Ky hotel ka një zonë plazhi privat dhe ka objekte për sporte ujore. Një sërë aktivitetesh ofrohen në zonë, të tilla si zhytja dhe peshkimi

 

REGINA CITY 4* - VLORE

 

Oferte speciale: 
14.06.2024 - 30.06.2024

Fjetja me mengjes dhe darke per person.....................................................................70€


1 Maj – 14 Qershor


Fjetja me mengjes dhe darke per person.....................................................................50€

 

14 Qershor – 30 Shtator


Dhoma dyshe mengjes e darke ...........................................................................90€ personi
Dhoma treshe mengjes e darke .........................................................................75€ personi
Suita Hb............................................................................................................... 265€ dhoma
Juior suite Hb .....................................................................................................225€ dhoma
Quadraple room Hb............................................................................................235€ dhoma

01.07.2024-08.07.2024/+3 nete qendrim


Dhoma dyshe mengjes e darke ...........................................................................80€ personi
Dhoma treshe mengjes e darke .........................................................................60€ personi
Suita Hb............................................................................................................... 180€ dhoma
Juior suite Hb .....................................................................................................212€ dhoma
Quadraple room Hb............................................................................................188€ dhoma
Family Suite.............................................................................................................228€ dhoma

08.07.2024-19.07.2024

Dhoma dyshe mengjes e darke ...........................................................................80€ personi
Dhoma treshe mengjes e darke .........................................................................70€ personi
Suite 2 pax....................................................................................................................212€/NATA
Junior Suite 2 pax.......................................................................................................180€/NATA
Quadraple......................................................................................................................250€/NATA

20.07.2024-15.09.2024

Dhoma dyshe mengjes e darke ...........................................................................90€ personi
Dhoma treshe mengjes e darke .........................................................................75€ personi
Suite 2 pax....................................................................................................................265€/NATA
Junior Suite 2 pax.......................................................................................................225€/NATA
Quadraple......................................................................................................................235€/NATA

 

Politika e fëmijëve :
0-3.99 vjeç (me dy të rritur) - falas
4-10 vjeç (me dy të rritur) - 50% zbritje
+10 vjeç konsiderohet adult

 

 

Wifi
Muzike
SPA center