Demi

Sarande

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Sarande

Përshkrimi i hotelit

Demi Hotel is located in Sarandë. Free WiFi access is available. Each air-conditioned room here will provide you with a flat-screen TV with satellite and cable channels, a minibar, a seating area and a balcony with sea and city views. Featuring a shower, private bathrooms also come with a hairdryer and free toiletries. At Demi Hotel you will find a bar and shared lounge. Ksamil is 13 km away and Igoumenitsa’s Port in Greece is 65 km from the property. The hotel offers free parking.

Çmimorja viti 2024

Dhome standarde - 220€/nata/dhome
Dhome standard plus - 230€/nata/dhome
Dhome standard plus familjare (4 persona) - 250€/nata/dhome
Dhome luksoze - 250€/nata/dhome
Dhome superiore - 270€/nata/dhome
Junior suite - 280€/nata/dhome
Suite deluxe (4 persona) - 320€/nata/dhome
Suite superiore (4 persona) - 350€/nata/dhome
Dhome VIP - 490€/nata/dhome

Info shtese per dhomat:
Dhoma standard plus familjare
(4 persona) - 1 krevat dopio + 1 krevat tek + 1 divan
Dhome VIP e perfshin gjithe katin 60m2 + tarrace me xhakuzi

Dhomat standard dhe standard plus do te kene pamje te pjesshme nga deti.
Dhomat luksoze, superiore dhe junior, suita superiore, suita VIP jane me pamje nga deti.

Çmimet jane per dhome per nate.

Në çmim përfshihen:
Akomodim në Hotel
Mëngjesi
Shezllonet
Plazh privat
Peshqiret e plazhit
Parking
Wi-Fi në të gjithë hotelin


Mengjesi sherbehet nga 08:00 - 11:00

Politikat e personave shtese ne dhome:
0-5 vjeç falas
6-10 vjeç +20€/nate
11 vjeç +30€/nate

Wifi
Parking