Royal G Max Hotel & Spa

Golem

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Golem

Përshkrimi i hotelit

E vendosur në Golem, pak hapa nga plazhi Mali I Robit, Max Royal G ka akomodime me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një restorant dhe një bar. Prona ndodhet rreth 14 minuta në këmbë nga plazhi i Qerretit, 0,9 milje nga plazhi i Golemit dhe 30 milje nga sheshi Skënderbej. Prona ofron një recepsion 24 orë, transport aeroporti, shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Kompletuar me një banjo private të pajisur me tualetin falas, të gjitha dhomat në hotel kanë një TV me ekran të sheshtë dhe ajër të kondicionuar.

Cmimorja per vitin 2024

Maj 

Fjetje me mengjes per person.........44€

Fjejta me mengjes dhe darke per person.........64€

 

01-15 Qershor

Fjetje me mengjes per person.........50€

All Inclusive per person.........89€

 

 

16-30 Qershor 

Fjetje me mengjes per person.........59€

All inclusive per person.........89€

 

01-15 Korrik 

Fjetje me mengjes per person.........89€

All inclusive per person.........115€

 

16-31 Korrik

Fjetje me mengjes per person.........99€

All inclusive per person.........135€

 

01-25 Gusht 

Fjetje me mengjes per person.........105€

All inclusive per person.........140€

 

 26-31 Gusht 

Fjetje me mengjes per person.........89€

All inclusive per person.........120€

 

Dhoma single +80%
Nese akomodohet nje i rritur dhe nje femije – paguhet per dy te rritur
Apartamenti  me dy dhoma ka vleren per 4 te rritur
Dhoma me pamje +15 euro

 

Fëmijët 0-4 vjeç pa pagesë
Femija i dyte 0-4  vjec 50%
Femija i trete 0-4 vjec 50%
Femijet 5-10 vjec 50
Femijert 10 vjec e larte paguajne si te rritur

 

Akses ne ambjentet e Spa Center (10:00-21:00)

  • pishinen dimerore
  •  sauna
  •  jacuzzi
  •  dhoma me kripe himalaje

Free Wi-fi
Free Parking
Peshqiret e SPA
Sigurim 24h
Muzike Live

 
 

 

Wifi
Parking
Pishine
Sauna
jakuzzi
SPA