Durres Bay Hotel

Durres

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Durres

Përshkrimi i hotelit

Situated in Durrës, 600 metres from Golem Beach, Durres Bay Hotel features accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Each accommodation at the 4-star hotel has city views, and guests can enjoy access to a terrace and to a bar. The accommodation offers a 24-hour front desk, airport transfers, a business centre and free WiFithroughout the property. At the hotel rooms come with air conditioning, a desk, a flat-screen TV, a private bathroom, bed linen, towels and a balcony with a sea view. The rooms will provide guests with a wardrobe and a kettle. Buffet and continental breakfast options are available each morning at Durres Bay Hotel. Shkëmbi i Kavajës Beach is 700 metres from the accommodation, while Durres Beach is 2.1 km from the property. The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 39 km from Durres Bay Hotel.

Cmimorja per vitin 2024

Paketat All Inclusive
14.06.2024 - 30.06.2024
70€/nata/person (All Inclusive)

01.07.2024 - 05.07.2024
90€/nata/person (All Inclusive)

06.07.2024 - 31.07.2024
80€/nata/person (All Inclusive)

01.08.2024 - 31.08.2024
100€/nata/person (All Inclusive)

01.09.2024 - 30.09.2024
70€/nata/person (All Inclusive)

 

Paketat me Mengjes + Darke
14.06.2024 - 30.06.2024
55€/nata/person (HB)

06.07.2024 - 31.07.2024
70€/nata/person (HB)

01.08.2024 - 31.08.2024
85€/nata/person (HB)

01.09.2024 - 30.09.2024
55€/nata/person (HB)

 

Paketat me Mengjes
14.06.2024 - 30.06.2024
40€/nata/person (BB)

01.07.2024 - 05.07.2024
70€/nata/person (BB)

06.07.2024 - 31.07.2024
60€/nata/person (BB)

01.08.2024 - 31.08.2024
70€/nata/person (BB)

01.09.2024 - 30.09.2024
40€/nata/person (BB)


Akomodimi ne katin e 7 dhe 8 me pamje nga deti eshte 10€ shtes per person ne nate, ne kete cmim perfshihet edhe perdorimi i pishines Rooftop ne katin e 12.

Politika e femijeve:
Fëmiu 1: 0-5,99 vjeç gratis
Fëmiu 2: 0-5,99 vjeë 50% zbritje
Fëmiu 1: 6-10.99 vjeç 50% zbritje
Personi i trete ne dhome perfiton 20% zbritje.
Femijet mbi 11.99 konsiderohen te rritur.

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

Taksa e qytetit nuk eshte e llogaritur ne  cmim
Taksa paguhet ne recepsion diten e check in  dhe vijon si me poshte
-   0.8 euro ne dite per femije nga  2.99-11.99 vjec
-   1.5  euro ne dite per adult
-  taksa llogaritet ne total per te gjitha netet e qendrimit dhe pagesa behet gjate check in

Wifi
Parking
Pishina