Regina Blue

Radhime

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Radhime

Përshkrimi i hotelit

Nga pozicioni i saj në kodër me pamje nga deti i shkëlqyeshëm Jon, Regina ka plazhin e vet privat përgjatë Gjirit të Vlorës, vetëm pak metra larg. Mysafirët mund të pushojnë ose në ballkonet e tyre panoramike, ose në tarracën e madhe të diellit, të kompletuar me shezllone dhe cadra dielli. Secila nga dhomat me ajër të kondicionuar në Hotel Regina është e pajisur me një TV satelitor dhe një frigorifer. Banjat en-suite kanë një dush modern. Restoranti në vend shërben gatime shqiptare dhe italiane të shoqëruara me verëra cilësore. Ekziston edhe një bar koktej dhe një dyqan dhuratash. Qyteti i Radhimes ndodhet rreth 2 km nga hoteli. Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza i Tiranës është 4 orë me makinë larg.

 

HOTEL Regina Blue
Radhime

Cmimorja per vitin 2024

1 Maj – 31 Maj

Fjetja me mengjes dhe darke per person.....................................................................50€

01-13 Qershor

Fjetja me mengjes dhe darke ...........................................................................75€/personi/nata

14-30 Qershor

Dhoma dyshe ultra all inclusive ...........................................................................100€/personi
Dhoma treshe ultra all inclusive ...........................................................................100€/personi
Suita ultra all inclusive..............................................................................................380€/nata
Juior suite ultra all inclusive....................................................................................295€/nata
Double deluxe private pool (2 pax) ultra all inclusive.................................330€/nata

01.07.2024-07.07.2024/+3nete qendrim

Dhoma dyshe ultra all inclusive ...........................................................................120€/personi
Dhoma treshe ultra all inclusive ...........................................................................120€/personi
Suita ultra all inclusive..............................................................................................320/€nata
Juior suite (2 adl + 2 chd) ultra all inclusive.......................................................296€/nata
Double deluxe private pool (2 pax) ultra all inclusive.................................280€/nata

08.07.2024-19.07.2024

Dhoma dyshe ultra all inclusive ...........................................................................130€/personi
Dhoma treshe ultra all inclusive ...........................................................................110€/personi
Suita ultra all inclusive..............................................................................................300/€nata
Juior suite (2 adl + 2 chd) ultra all inclusive.......................................................260€/nata
Double deluxe private pool (2 pax) ultra all inclusive.................................280€/nata

20.07.2024-15.09.2024

Dhoma dyshe all inclusive ...........................................................................140€/personi
Dhoma treshe all inclusive ...........................................................................120€/personi
Suita all inclusive..............................................................................................350/€nata
Juior suite (2 adl + 2 chd) ultra all inclusive.......................................................330€/nata
Double deluxe all inclusive........................................................................................350€/nata

ALL INCLUSIVE: Mengjesi, dreka, darka, snack,pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore nga 10:00 deri ne 22:00, cadrat ne plazh dhe pishine, peshqirat ne plazh, wifi, parking

Politika e fëmijëve :
0-3.99 vjeç (me dy të rritur) - falas
4-10 vjeç (me dy të rritur) - 50% zbritje
+10 vjeç konsiderohet adult

 

 

Wifi
Muzike