ELINOTEL SERMILIA RESORT

Halkidiki

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Halkidiki

Përshkrimi i hotelit

 

Ky hotel luksoz dhe elegant me 5 yje, i vendosur në mënyrë të favorshme në fillim të Sithonia, krenohet me një pozicion të privilegjuar dhe një sërë komoditetesh moderne, të mbështetur nga shërbimi i patëmetë dhe koncepti Ultra All Inclusive. Mikpritja e famshme greke, dizajni elegant dhe kuzhina e shijshme e bëjnë Elinotel Sermilia Resort një destinacion të përsosur pushimesh. Sermilia është produkt i një koncepti të shkëlqyeshëm, i ndikuar nga hotelet e mëdha moderne bregdetare mesdhetare dhe hotelet buzë detit në Miami, stili i menduar tërësisht dhe dizajni i vlerësuar me çmime me Barin e tij të famshëm Sky si një pikë referimi lokale.

KONCEPTI: ULTRA ALL INCLUSIVE

Lajm i mirë për ata që planifikojnë pushime familjare në Greqi!  Elinotel Sermilia Resort kalon në konceptin Ultra All-Inclusive me opsione të shumta për fëmijët dhe familjet.  Resorti ofron për të hequr qafe shpenzimet e papritura si dhe nevojën për buxhetim dhe për t'u fokusuar në pushim dhe argëtim. Çmimet përfshijnë akomodimin, ushqimet me pije, programin e animacionit për fëmijë dhe të rritur, përdorimin e komoditeteve të resortit.

 

Ultra All Inclusive është më shumë sesa thjesht dhomë dhe ushqim. Kjo është një filozofi pushimesh dhe një hap i rëndësishëm drejt turizmit familjar.

Wifi