Il Conte Di Monte Cristo

Sarande

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Sarande

Përshkrimi i hotelit

I vendosur në Sarandë, 300 metra nga plazhi lokal, Hotel Monte Cristo me pishinë në çati nga Kanes ofron një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një tarracë dhe një restorant. Ky hotel me 4 yje përfshin një bar dhe dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas dhe një banjo private. Disa dhoma kanë një ballkon me pamje nga qyteti. Akomodimet kanë një gardërobë. Të gjitha dhomat në Hotel Monte Cristo me pishinë në çati nga Kanes janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe, në disa raste, kanë pamje nga deti.

Wifi
Muzike