Tanushaj

Shengjin

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Shengjin

Përshkrimi i hotelit

Tanushaj Beach Resort offers accommodation with a garden, free private parking, a terrace and a restaurant. This 5-star hotel offers a 24-hour front desk. Guests can have a drink at the bar. At the hotel, all rooms are equipped with a desk. Complete with a private bathroom equipped with a bidet and free toiletries, the units at Tanushaj Beach Resort have a TV and air conditioning, and selected rooms here will provide you with a balcony. Rozafa Castle Shkodra is 44 km from the accommodation, while Lake Skadar is 45 km away. The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 50 km from Tanushaj Beach Resort.

Çmimorja viti 2024

Oferte speciale per festen e Bajramit!

HB....................3netë/ 4ditë: 135 euro/person
Perfshihen: Mengjesi, Darka, Pishina, Çadrat ne plazh

 

 

Periudha: 01.06.2024 - 14.06.2024

Cmimi per person: 45 euro / nata

Periudha: 15.06.2024 - 30.06.2024

Cmimi per person: 50 euro/nata/person
Per dhomat me pamje nga deti +5 euro shtese person/nata

Periudha: 01.07.2024 - 10.07.2024

Dhome ekonomike: çmimi per person: 50 euro/nata/person
Dhome standarde: çmimi per person: 55 euro/nata/person
Dhome me pamje nga deti: çmimi per person: 60 euro/nata/person

Periudha: 11.07.2024 - 31.07.2024

Cmimi per person: 65 euro/nata/person
Per dhomat me pamje nga deti +5 euro shtese person/nata

 

Periudha: 01.08.2024 - 31.08.2024

Cmimi per person: 65 euro/nata/person
Per dhomat me pamje nga deti +5 euro shtese person/nata

 

Çmimet jane per person me Mengjes dhe Darkë

Per ta përfshirë Drekën+13 euro/person

Politikat e fëmijëve:
Femija 1: 0-3.99 vjeç gratis.
Fëmijët: 4-9.99 vjeç 50% zbritje
Fëmijët mbi 10 vjeç paguajne cmim te plotë

Wifi
Parking
Cadrat ne plazh