ELINOTEL APOLAMARE HOTEL

Halkidiki

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Halkidiki

Përshkrimi i hotelit

Koncepti: All Inclusive

Gjëja e parë që bie në sy kur vjen në Apolamare është padyshim oborri i tij super komod dhe elegant i rrethuar nga pishina dhe kopshte. Do të biesh në dashuri një herë e përgjithmonë! Pallati modern është i ndërtuar në stilin barok, ndërsa dhomat janë të dizajnuara në një stil më klasik me dizajne individuale. Me një ballkon ose tarracë të mobiluar, çdo dhomë është një parajsë e qetësisë dhe privatësisë.

Elinotel Apolamare ndodhet në mënyrë ideale në gjirin e Toroneos, në zemër të fshatit kozmopolit Hanioti.

Plazhi me rërë me guralecë të vegjël shtrihet majtas dhe djathtas, duke ofruar shumë hapësirë ​​për fëmijët gjatë ditës dhe duke ju ftuar për një shëtitje buzë detit në mbrëmje.

 

Elinotel Apolamare 5* ka përmbushur me sukses kërkesat e GSTC – Certifikimi i Njohur Travelife Gold. Travelife është një skemë ndërkombëtare e certifikimit të qëndrueshmërisë për hotelet dhe akomodimet. Organizata i ndihmon hotelet të përmirësojnë mënyrën se si menaxhojnë ndikimet e tyre mjedisore dhe sociale.

Wifi