POTIDEA PALACE 4*

Halkidiki

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Halkidiki

Përshkrimi i hotelit

Koncepti: All Inclusive

Potidea Palace konsiderohet si një nga hotelet më të mira All Inclusive në Halkidiki, i renditur nga mysafirët si një nga hotelet më të mira familjare në Greqi. I hapur plotësisht i rinovuar në vitin 2021, pas një rinovimi të gjerë, ky Hotel All Inclusive me 4 yje buzë plazhit në Halkidiki kombinon ambiente intime natyrore me shërbime dhe komoditete luksoze që priten nga një pronë me 5 yje, duke ofruar një përvojë të pashembullt pushimesh për familjet dhe çiftet.

Na kontaktoni per Oferta Speciale

Wifi