EPIDAMN WHITE SENSATION

Golem

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Golem

Përshkrimi i hotelit

A jewel on the Adriatic, Epidamn WS - where nothing stands between you and the sea.

 

Cmimet:

1 shkurt - 10 prill

E hene - e enjte

Cmimi per person HB (fjetje mengjes dhe darke) - 55 euro nata

E premte - e diele

Cmimi per person HB (fjetje mengjes dhe darke) - 65 euro nata 

 

Ne cmim perfshihet:

- SPA me të gjitha facilitetet (hammam, sauna, jacuzzi, dhoma e kripës, etj)
- Pishinë e brendshme
-Wi-Fi
-Parking
 
Politikat e fëmijëve:

Femija i parë 0 - 5.99 free,
Femija i parë 6 -11.99 - 50% zbritje

Femija i dytë 0 - 5.99 -50% zbritje,
Femija i dytë 6 -11.99 -30%zbritje 

Personi i tretë në dhomë -30%,
Dhoma single +80%

Orari i vakteve: 

• Mëngjesi 07:30 - 10:00
• Dreka 12:30 - 14:30
• Darka 19:00 - 21:00

 

 
 
 
Parking
Wi-Fi
SPA
Indor pool