VM Resort

Golem

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Golem

Përshkrimi i hotelit

Me pamje nga plazhi, VM Resort & SPA ofron akomodim me 5 yje në Golem dhe ka një tarracë, restorant dhe bar. Me një qendër spa dhe Wellness, hoteli është afër disa atraksioneve të njohura, rreth 600 metra nga plazhi i Golemit, 700 metra nga plazhi i Malit të Robit dhe 1.7 km nga plazhi i Shkëmbit të Kavajës. Hoteli ka një sauna, një recepsion 24-orësh dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Në hotel, çdo dhomë përfshin një ballkon. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë, dhe disa njësi në VM Resort & SPA kanë pamje nga pishina.

---Paketa Half Board Individual---

Periudha: 01.04.2024 - 31.05.2024:

2 nete qendrimi - 110€ personi

3 nete qendrimi - 155€ personi

Perfshihet:

 • Akomodimi
 • Mengjesi
 • Darka
 • Parking
 • Wifi
 • Muzike Live cdo te shtune (mundet edhe cdo te premte)

 

---Paketa All Inclusive Individual---

Periudha: 01.05.2024 - 31.05.2024:

 • 65€/nata/person (dhome pa pamje)
 • 70€/nata/person (dhome me pamje)

 

Periudha: 01.06.2024 - 19.06.2024:

 • 75€/nata/person
 • Fëmijët 6-11 veç përfitojnë ulje çmimi (6-7 vjeç: 35€/nata, 8-9 vjeç: 45€/nata, 10-11 vjeç: 55€/nata)

 

Periudha: 20.06.2024 - 30.06.2024:

 • 85€/nata/person
 • Fëmijët 6-11 veç përfitojnë ulje çmimi (6-7 vjeç: 35€/nata, 8-9 vjeç: 45€/nata, 10-11 vjeç: 55€/nata)

 

Periudha: 01.07.2024 - 31.07.2024:

 • 100€/nata/person
 • Fëmijët 6-11 veç përfitojnë ulje çmimi (6-7 vjeç: 45€/nata, 8-9 vjeç: 65€/nata, 10-11 vjeç: 75€/nata)


Perfshihet:

 • Akomodimi
 • Mengjesi
 • Dreka
 • Darka
 • Pije pa limit prej ores 10:00-22:00
 • Çadra ne Plazhin Privat te hotelit
 • Shezllone ne pishinen e jashtme te hotelit
 • Parking
 • Wifi
 • Muzike Live cdo te shtune (mundet edhe cdo te premte)

 

Periudha: 01.08.2024 - 31.08.2024:

 • 110€/nata/person (all inclusive)
 • Fëmijët 6-11 veç përfitojnë ulje çmimi (6-7 vjeç: 50€/nata, 8-9 vjeç: 65€/nata, 10-11 vjeç: 75€/nata)


Perfshihet:

 • Akomodimi
 • Mengjesi
 • Dreka
 • Snack
 • Darka
 • Pije pa limit (alkoolike dhe jo-alkoolike) prej ores 10:00-22:00
 • Shezllone ne plazhin privat te hotelit
 • Shezllone ne pishinen e jashtme te hotelit
 • Parking
 • Wifi
 • Muzike Live cdo te shtune (mundet edhe cdo te premte)

 

Check in ora : 12:00 / Check out ora : 11:30

 

Politikat per femije:

 • Fëmija i parë 0-5 vjeç gratis
 • Fëmija i dytë 0-5 vjeç zbritje 50% 
 
Wifi
Pishine e brendshme