Mediterane

Sarande

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Sarande

Përshkrimi i hotelit

Një zgjedhje e shkëlqyer për një qëndrim në Sarandë, Hotel Mediterrane ka një klub nate. Pas spërkatjes në pishinën e jashtme, mund të hani një kafshatë për të ngrënë në një nga 2 restorantet ose të çlodheni me një pije në një nga 2 baret/lounget. Karakteristika të tjera përfshijnë një bar pranë pishinës, një pishinë për fëmijë dhe një bar-rostiçeri/deli.

Cmimorja per vitin 2024

01.06.2024 - 30.06.2024
Fjetja me mengjes dhe darke per person....................................................48€

 

Politika e femijeve: 
Femijet: 0-4 vjeç gratis

Wifi
Muzike
Pishina