Riviera Palace

Shengjin

Ofertat

Ende nuk kemi asnjë ofertë për këtë hotel
Na vizitoni më vonë Shiko hotelet tjera në Shengjin

Përshkrimi i hotelit

Set in Shëngjin, 70 metres from Shëngjin Beach, Riviera Palace offers accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Featuring a terrace, the 4-star hotel has air-conditioned rooms with free WiFi, each with a private bathroom. Guests can make use of a bar. At the hotel, all rooms come with a balcony. The units in Riviera Palace are equipped with a flat-screen TV and slippers. Guests at the accommodation can enjoy a buffet or a continental breakfast. Speaking Greek, English and Turkish at the reception, staff are always at hand to help. Ylberi Beach is 700 metres from Riviera Palace, while Rozafa Castle Shkodra is 42 km away. The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 48 km from the hotel.

Cmimorja per vitin 2024

01.06.2024 - 30.06.2024
Fjetja me mengjes dhe darke - 45€/person

01.07.2024 - 15.07.2024
Fjetja me mengjes dhe darke - 50€/person

16.07.2024 - 31.07.2024
Fjetja me mengjes dhe darke - 55€/person

01.08.2024 - 31.08.2024
Fjetja me mengjes dhe darke - 65€/person

E rendesishme:
Hoteli eshte i ri eshte hapur ne vitin 2024
80% dhomave te hotelit kane pamje anesore nga deti

Ne çmim perfshihen:
-Akomodimi
-Mengjesi
-Darka
-Çadrat ne plazh dhe pishine
-Wifi

Politika e femijeve: 
Per femijet:
 0 -3 vjec falas
4 – 11vjec me gjysem cmimi
12 vjec e siper me pagese te plot

 

Wifi
Parking
Pishina