Pushime

Planifikoni pushimin tuaj me kohë dhe përfitoni oferta me çmmime speciale për eraly booking  

Udhëtimet

Planifikoni pushimin tuaj me kohë dhe përfitoni oferta me çmmime speciale për eraly booking  

Ofertat

Oferta të ndryshme për vizita ditore në vendet më atraktive në vend dhe rajon me çmimet më të mira 

Shërbimet

Shërbime cilësore dhe staf i dedikuar për të pfruar cilësi dhe ekselencë të shërbimeve

Rrteh nesh

Sharr Travel si agjenci operon në vend tash e 15 vjet, duke u ofruar klientëve udhëtime dhe pushime të klasit të parë,

Hyrje në sistem

Çasje e kufizuar për agjentët e shitjes. Nëse i keni harruar të dhënat e hyrjes kontaktoni me ne

OFERTë Në STAMBOLL

OFERTë Në STAMBOLL 110€ VETëM ME SHARR TRAVEL !

 3 Ditë €110

 Nisjet e radhes:

  • 25.04.2024
  • 03.05.2024

 Të Përfshira:
✔ Bileta Kthyse, Prishtinë-Stamboll-Prishtinë me Autobus Komod
✔ Akomodimi në Hotel BB (2 net me mengjes) në dhome 2-she
✔ Vizitat
✔ Asistenca ciceron profesional 3 ditore


DITA 1:
Vizit në Xhamin Blu,
Xhamia Aja Sofia (me pagesë) informatat do të jepen nga jashtë.
Muzeu i Pallatit Topkapı (me pagesë), oborri i parë (falas),
Hipodromi, Pazari i Madh-Kapaliqarshia, kohë të lirë

DITA 2:
Pier Loti, teleferik (me pagesë),
Xhamia Eyüp Sulltan, shetitje me anije në Bosfor (me pagesë), Porti i Galatës,
Misir qarshia -Pazari Egjiptian
kohe e lire ne Taksim, në rrugën Istiklal, Galata Tower

DITA 3:
10:00 në rrugën e kthimit për KS, visit në Qendrën tregtare Forum Istanbul
Akuarium (me pagesë) Ata që vizitojnë akvariumin duhet të paguajnë ekstra.

Cmimi nuk përfshinë:
✔ Shetitje me anije
✔ Teleferiku ne Pier Loti
✔ Hyrjet ne Muze
✔ Drekat dhe darkat


ℹ️ Për rezervime kontaktoni në:
044/610015 & 044542029 (Whatsapp)
📍 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015
📍 Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016
📍 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve