Pushime

Planifikoni pushimin tuaj me kohë dhe përfitoni oferta me çmmime speciale për eraly booking  

Udhëtimet

Planifikoni pushimin tuaj me kohë dhe përfitoni oferta me çmmime speciale për eraly booking  

Ofertat

Oferta të ndryshme për vizita ditore në vendet më atraktive në vend dhe rajon me çmimet më të mira 

Shërbimet

Shërbime cilësore dhe staf i dedikuar për të pfruar cilësi dhe ekselencë të shërbimeve

Rrteh nesh

Sharr Travel si agjenci operon në vend tash e 15 vjet, duke u ofruar klientëve udhëtime dhe pushime të klasit të parë,

Hyrje në sistem

Çasje e kufizuar për agjentët e shitjes. Nëse i keni harruar të dhënat e hyrjes kontaktoni me ne

OfertË nË dubrovnik - rixos premium

8 Marsi në Dubrovnik 3 ditë €180, vetëm me SHARR TRAVEL!

Zbritje -10€ për rezervimet e bëra deri me 29 Shkurt Rixos Premium Dubrovnik

3 DITË / 2NETË  €180,

Nisja më 07 Mars 2024

 • përfshira në çmim:
 • Akomodimi në Rixos Premium Dubrovnik
 • Shërbimi në hotel me mengjes & darke
 • Pishina dimerore dhe SPA
 •  Parkim & WIFI Miniclub per femije dhe game room
 • Transporti Vajtje Ardhje - Pagese shtese 40 €.

Cmimi i biletes kthyese - 40 euro per person

Akomodimi ne hotel Rixos Premium:

Ofertat BB + SPA

Dhoma standarde me ballkon : 165euro/ 2nete/pp

Dhoma superiore me pamje nga kopshti : 175euro/2nete/pp

Ofertat HB+SPA

Dhoma standarde me ballkon : 180euro/2 nete/ pp

Dhoma superiore me pamje nga kopshti : 190euro /2 nete/ pp

Agjenda:

Dita 1   (16.02.2024):Nisja nga Prishtina ne oren 23:00 , vazhdimi i rruges Shkoder-Mali i zi. Arritja me (08.03.2024) ne Kroaci ndalese te ura Franjo Tugjman rreth ores 9:00 -10:00 ne mengjes, vizite ures per rreth 2ore, dhe pamje nga ura me dylbi qytetit te vjeter te Dubrovnikut me nje pamje magjepsese. Vazhdimi i rruges per ne hotel, akomodimi ne hotel. Pasdite e lire ne qytetin e Dubrovnikut. Darka ne hotel (sipas ofertes)

Dita 2 (18.02.2024) : Pas mëngjesit, nisja për vizitë qytetit te vjeter te Dubrovnikut. Vizite qytetit te vjeter te Dubrovnikut  ne menyre te organizuar me autobus te Sharr Travel, pastaj sipas deshires dhe shfrytezimi i teleferikut ku shihet i gjithe qyteti (me pagese shtese). Kthimi per darke ne hotel, relaksim dhe fjetje.

Dita 3 (19.02.2024) : Mengjesi ne hotel , check out nga hoteli rreth ores 09:00-09:30, vazhdimi i rruges per ne ishujt Cavtat. Vizite ishujve te Cavtatit per rreth 1-2ore, shetitje me varke rreth ishujve te Cavtatit (me pagese shtese ). Vazhdimi i rruges per ne Tivat e  pastaj vizite Budves  per rreth nje ore dhe vazhdimi i rruges per ne Kosove , arritja ne Prishtine rreth ores 22:00-23:00.

 

Nisjet organizohen nga keto qytete:

 • Prishtine ( stacion) ........................... 23:00
 • Suhareke  (stacion) .......................... 23:40
 • Prizren (stacion)................................ 00:00
 • Mitrovice (stacion)............................ 21:40
 • Vushtrri (Restaurant Holiday)............ 22:00
 • Gjilan  (stacion).................................. 21:40
 • Ferizaj (HIB Petrol)............................. 22:10Në cmim nuk perfshihen :

Taksat ditore 1.80 euro/pp

 Dokumentet e nevojshme per udhëtim: Pasaporta ose leternjoftimi biometrik

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtanit

REZERVO TANI