Pushime

Planifikoni pushimin tuaj me kohë dhe përfitoni oferta me çmmime speciale për eraly booking  

Udhëtimet

Planifikoni pushimin tuaj me kohë dhe përfitoni oferta me çmmime speciale për eraly booking  

Ofertat

Oferta të ndryshme për vizita ditore në vendet më atraktive në vend dhe rajon me çmimet më të mira 

Shërbimet

Shërbime cilësore dhe staf i dedikuar për të pfruar cilësi dhe ekselencë të shërbimeve

Rrteh nesh

Sharr Travel si agjenci operon në vend tash e 15 vjet, duke u ofruar klientëve udhëtime dhe pushime të klasit të parë,

Hyrje në sistem

Çasje e kufizuar për agjentët e shitjes. Nëse i keni harruar të dhënat e hyrjes kontaktoni me ne

FUNDJAVE NË DURRËS, BERAT, TIRANË

FUNDJAVË NË AMELIA MARE HOTEL DURRËS, BERAT 2NETË/3DITË 130€

Vikendi në Durrës & Berat - Amelia Mare Hotel ☀️ 3 ditë €130, vetëm me SHARR TRAVEL!
➡ 3 Ditë €130 (All Inclusive), Nisja më 04 Maj - 06 Maj 2024

  • Nisjet e radhes :
  • 04.05.2024 


Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
• Transportin me autobus komod të Sharr Travel
• Akomodim ne Hotel Amelia Mare
• Mengjesi ,Dreke, & Darka
• Pijet
• Pishina Jashtme
• Cadrat ne plazh
• Parkim Falas & Wi-Fi.
• Shëtitjet në Durrës, Berat

📍Dita I :
• Nisja nga Prishtina në ora 06:30, nisja nga Theranda në ora 07:15, nisja nga Prizreni në ora 07:30, nisja nga Gjilani ne ora 05:00,nisja nga Ferizaji ne ora 06:00. Vazhdimi i rrugës kah autostrada, pauzë gjatë rrugës sipas kërkesave. Akomodimi ne hotelin Amelia Mare Hotel 5* (Durres). Dreke ne Hotel,
• Darka në hotel, Relaksim, fjetje.

📍Dita II :
• Mëngjesi në hotel
• Nisja për vizitë qytetit të Një mbi Një dritareve të Beratit, kthimi per dreke ne Hotel, pasdite e lire.
• Darka në hotel, Relaksim, fjetje.

📍Dita III :
• Mëngjesi në hotel, dalja nga hoteli ne ora 11:00
• Kohe e lire per shetitje individuale per relaks apo kafe.
• Vazhdimi i rrugës për në Kosovë
• Arritja në Kosovë rreth orës 22:00.

ℹ️ Për rezervime kontaktoni në:
044/610015 & 044542029 (Whatsapp)
📍 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015
📍 Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016
📍 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

#SharrTravel #vlore #berat #tirane #fundjave #ofertaspeciale #vikendi #Udhetime #BILETA #Autobus #Rezervoni