Pushime

Planifikoni pushimin tuaj me kohë dhe përfitoni oferta me çmmime speciale për eraly booking  

Udhëtimet

Planifikoni pushimin tuaj me kohë dhe përfitoni oferta me çmmime speciale për eraly booking  

Ofertat

Oferta të ndryshme për vizita ditore në vendet më atraktive në vend dhe rajon me çmimet më të mira 

Shërbimet

Shërbime cilësore dhe staf i dedikuar për të pfruar cilësi dhe ekselencë të shërbimeve

Rrteh nesh

Sharr Travel si agjenci operon në vend tash e 15 vjet, duke u ofruar klientëve udhëtime dhe pushime të klasit të parë,

Hyrje në sistem

Çasje e kufizuar për agjentët e shitjes. Nëse i keni harruar të dhënat e hyrjes kontaktoni me ne

OFERTË NË DUBROVNIK

 OFERTË NË HOTEL ACD WELLNES &SPA 4*

Cmimi per person  me mengjes: 108 Euro (BB)

Cmimi per person  mengjes dhe darke: 128Euro (HB)

 • Të përfshira në çmim:
 • Transportin me autobus komod të Sharr Travel
 •  Akomodimi në ACD Wellnes & Spa 4*
 •  Shërbimi në hotel me mengjes
 •  Pishina dimerore dhe SPA
 •  Parkim & WIFI

 • Nisjet e rradhes :

30.03.2024
05.04.2024
12.04.2024
19.04.2024
26.04.2024

 •  Nisja nga Prishtina në 06:30 (te stacioni)
 • Nisja nga Theranda në 07:15 (te stacioni)
 • Nisja nga Prizreni në 07:30 (te stacioni)
 • Nisja nga Gjakova në 07:00 (te stacioni)
 • Nisja nga Peja në 06:30 (te stacioni)
 • Nisja nga Gjilani në 05:00 (te stacioni)
 • Nisja nga Ferizaji në 05:50 (te Hib Petrol)
 • Nisja nga Mitrovica në 05:30 (te stacioni)

Agjenda:


Dita 1:
Nisja nga Prishtina ne oren 06:30. Vazhdimi i rruges Shkoder-Mali i Zi.
Ndalesa per vizite: Budva dhe Tivat (portit te njohur Porto Montenegro ku jane ankoruar jahtat private te te pasurve nga mbare bota). Vazhdim I rruges per ne Herceg Novi.
Akomodimi ne hotelin ACD Wellnes & Spa 4* (Herceg Novi) reth ores 16:00-16:30.
Kohe e lire. Darka ne hotel (sipas ofertes).
Fjetja

Dita 2:
Pas mëngjesit, nisja ne ora 08:30 për vizite qytetit te vjeter te Dubrovnikut ne menyre te organizuar me autobus te Sharr Travel.
Pastaj shfrytezimi i teleferikut ku shihet i gjithe qyteti (opcionale - individuale).
Ne kthim, vazhdimi i rruges per ne ishujt Cavtat. Vizite siujdheses se njohur te Cavtatit per rreth 2 ore, shetitje me varke rreth ishujve te Cavtatit (me pagese shtese).
Ne oret e pasdites gjate kthimit ne Herceg Novi, ndalese te ura Franjo Tugjman
per foto session (15 min) me pamje spektakulare.
Vazhdimi i rruges per ne hotel, ACD Wellnes & Spa 4* (Herceg Novi).
Darka ne hotel (sipas ofertes).
.
Dita 3:
Mengjesi ne hotel.
Dalja nga hoteli rreth ores 09:00-09:30,
Vazhdimi i rruges per ne Kotor (vendqendrimi I mbretereshes ilire Teute 229 - 228 p.e.s), Kohe e lire per ta shijuar qytetin e vjeter te Kotorit me gjithe sharmin e saj turistik. Gjate kthimit ndalese per foto sesion ne Shen Stefan.
Arritja ne Prishtine rreth ores 22:00-23:00.

Femiu deri ne moshen 5 vjecare (ne dhome me prinderit): 45.00 Euro
Femiu prej moshes 5 deri 12 - 30 % zbritje ne dhome me prinderit (dhome treshe).

 Dokumentet e nevojshme per udhëtim: Pasaporta ose leternjoftimi biometrik

☎️ Për rezervime kontaktoni në

038/610015
049/610015
044/610015
044/542029 viber
 Prizren -029/224016 

ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve
🏡 Therandë, Rr. Rreshtanit