Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Vikendi në Rafaelo Resort 4*

Vikendi në Rafaelo Resort 4*

 

OFERTË VIKENDI NË SHËNGJIN
➱ 3 Ditë në Shëngjin për vetëm 56€
➱ Nisja të Premten, kthimi të Dielen

RAFAELO RESORT 4*
⋙ Fjetje me mengjes & darke - 56€

Ne cmim perfshihet :

Transportin me autobus komod të Sharr Travel
Akomodimin në Rafaelo Comfort & Family 4*, Shengjin
2 mëngjese dhe 2 darka
Shërbimet e pijeve me rastin e udhëtimit, Swiming Pool + (5 Euro/dita)

Fëmijët 0-4 vjeç pa pagesë
4-10 vjeq 50% zbritje

Nisja me 23/Prill ne ora 06:30 mengjes

Kthimi me 25/Prill ne ora 16:30 pasdite

☎️ Për rezervime kontaktoni në:

038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtani

Shpejt, sigurt dhe këndshëm! 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook