Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Vikendi në Budvë 3ditë/2netë

Vikendi në Budvë

➱Nisja: të Premtën(13.03.2020); kthimi të Dielen(15.03.2020)
➩ Qëndrimi: 3 ditë | 2 netë
➩ Cmimi: 65€ për person
👉Cmimi përfshinë:
🚌 Udhëtimin me autobus komod Prishtinë - Budvë- Prishtinë
🏩Akomodimin në Hotel Princi 4****-Budvë
🍉 Mëngjes dhe darkë(1 pije jo alkoolike gjatë darkës)
🚌 Shëtitjet në Budvë, St. Stefan, Tivat, Kotorr, Shkodër
 Pijet, ëmbëlsirat dhe shërbimet e tjera gjatë udhëtimit

📆Nisjet e ardhshme :

📆20.03.2020
📆27.03.2020
📆03.04.2020
📆11.04.2020
📆18.04.2020
📆24.04.2020
📆01.05.2020
📆09.05.2020
📆15.05.2020
📆23.05.2020
📆29.05.2020

🕓 Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës • •
. Prishtinë ora 07:00
• Therandë ora 08:00
• Prizren ora 08:30
• Gjakovë ora 07:30
• Pejë ora 07:00
• Gjilan ora 05:00
• Ferizaj ora 06:00
• Mitrovicë ora 06:00
• Vushtrri ora 06:00

Grupi duhet te behet minimalisht deri 8 persona

📌Agjenda

📍Dita I : Darka
Nisja nga Prishtina në ora 07:00, nga Theranda në 08:00, nga Prizreni në 08:30.
Vizitë Shën Stefanit (nga afërsia)
Akomodimi në Hotel Darka në hotel me nga nje pije joalkolike gratis. Relaksim dhe fjetje.

📍Dita II : Mëngjesi
Vizitë Budvës
Viztië Tivatit. pastaj kalimi me traget ne Kotorr, vizitë kotorrit.
Kthimi për darkë në hotel. Darka me nga nje pije gratis joalkolike. Mbrëmje e lirë, relaksim, fjetje.

📍Dita III : Mëngjesi në Hotel,
 Vizitë qytetit të Shkodrës.
Arritja në Prishtinë rreth orës 22:00.

 Dokumentet e nevojshme: Letërnjoftim ose Pasaportë
☎️ Për rezervime kontaktoni në: 038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve.

🔺#SHPEJT, #SIGURT dhe #KËNDSHËM!🔺


 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË GREQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook