Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Vikend Te Stela Resort 3ditë/2netë

 

Vikendi Te Stela Resort 

➱Nisja: të Premtën(13.03.2020); kthimi të Dielen(15.03.2020)
➱ 3 ditë / 2 netë
🏩 Akomodimi në Te Stela Resort 5*****
➱ Mëngjesi dhe darka
➱ Palestra
➱ Internet wireless në dhomë dhe në të gjitha ambjentet e resortit
➱ 50 % ulje në pishinat e brendshme
➱ Muzikë live
➱ Cmimi: 70€ për person në dhomë dyshe, treshe dhe katërshe

📆Nisjet e ardhshme :


📆20.03.2020
📆27.03.2020
📆03.04.2020
📆11.04.2020
📆18.04.2020
📆24.04.2020
📆01.05.2020
📆09.05.2020
📆15.05.2020
📆23.05.2020
📆29.05.2020

🕓 Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës
• Prishtinë ora 07:00
• Therandë ora 09:00
• Prizren ora 09:30
• Gjakovë ora 08:30
• Pejë ora 08:00
• Gjilan ora 06:00
• Ferizaj ora 07:00
• Mitrovicë ora 07:00
• Vushtrri ora 07:00

📌Agjenda :
📍Dita I : Darka
♦Nisja nga Prishtina në ora 07:00, nga Theranda në 08:00, nga Prizreni në 08:30.
♦Vizitë Shkodër

.📍Dita II :
♦Mëngjesi dhe Darka
♦Vizitë Sazan dhe Karaburun ,lundrimi me anije (+11 € për person , dreka me shërbim Barbeque bufe dhe 1 ujë gratis , sipas deshirës ,pagesa Individuale)

📍Dita III :Mëngjesi
♦ Mëngjesi në hotel
♦Vizitë Tiranës dhe Mali i Dajtit
♦Nisja për kthim në Kosovë. Arritja rreth orës 20:00.

❌Cmimi për dhomë njëshe 95€
❌Cmimi i hyrjes dhe perdorimit te SPA-se 10 Euro/personi (për klientët e Sharr Travel)
❌Femijet 0-6 Vjec falas; 6-12 vjeç paguajnë 70 % të çmimit të të rriturit.

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtani

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË GREQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook