Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Vikend në Ulqin & Budva / 2 ditë,1 natë

Vikend në Ulqin, Budva & Kotorr

➩ Nisja: (e shtune 23.10.2020); kthimi (e diele 24.10.2020)
➩ Qëndrimi: 2ditë | 1 natë

Nisje çdo të Shtunë , kthim çdo të Diel
➩ Cmimi: 40€ për person
👉Cmimi përfshinë:
🚌 Udhëtimin me autobus komod Prishtinë - Ulqin - Prishtinë
🏩Akomodimin në Hotel me 4****-Ulqin
🍉 Mëngjes dhe darkë
🚌 Shëtitjet në Budvë, St. Stefan, Tivat, Kotorr, Ulqin
 Pijet, ëmbëlsirat dhe shërbimet e tjera gjatë udhëtimit

🕓 Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës
• Nisja nga Prishtina në 06:30 (te stacioni)
• Nisja nga Theranda në 07:15 (te stacioni)
• Nisja nga Prizreni në 07:30 (te stacioni)
• Nisja nga Gjakova në 07:00 (te stacioni)
• Nisja nga Peja në 06:30 (te stacioni)
• Nisja nga Gjilani në 05:00 (te stacioni)
• Nisja nga Ferizaji në 05:50 (te Hib Petrol)
• Nisja nga Mitrovica në 05:30 (te stacioni)
• Nisja nga Malisheva në 06:50 (autostradë)
• Nisja nga Komorani në 06:45 (te kryqi)

Grupi duhet te behet minimalisht deri 8 persona!

📌Agjenda

Agjenda:

Dita I : DarkaNisja nga Prishtina në ora 06:30, nga Theranda në 07:15, nga Prizreni në 07:40. Vizitë qytetit dhe Kalasë së Ulqinit. Akomodimi në Hotel. Darka në hotel. Relaksim dhe fjetje.

Dita II : Mëngjesi Vizitë Budvës. Vizitë St. Stefanit për fotografi (nga rruga lart). Viztië Tivatit. Nga Tivati kalimi me traget ne Kotorr. Nisja për Kosovë.

 Dokumentet e nevojshme: Letërnjoftim ose Pasaportë
☎️ Për rezervime kontaktoni në: 038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve.

                                                       Përjeto kënaqësinë me “Sharr Travel”        

ASharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook