Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       sharrtravel@hotmail.com

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Side

LAKE & RIVERSIDE HOTEL 5*

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, karakterizohet nga nje stil Ottoman eshte 750 meter larg plazhit. Hoteli ofron dhoma standarte, suite, family rooms dhe dhoma per persona me aftesi te kufizuara. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, minibar, kasaforte, Lcd televizor, telefon, internet wifi, tharese flokesh, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, ballkon. 

SEA PLANET RESORT 5* Side

Sea Planet Resort & Spa” eshte nje hotel i ri, qe ofron sherbimin All Inclusive dhe gjendet ne Qendren Kizilot te Turizmit. Resorti luksoz disponon 130 dhoma standarde me pamje nga deti  SV (30 m2), 155 dhoma me pamje anesore nga deti  SSV (30 m2), 172 dhoma familjare ROH (50 m2), 18 dhoma familjare me pamje nga parku LV (64 m2), 5 dhoma per persona me aftesi te kufizuar (30 m2). Dhomat standarde me pamje nga deti dhe ato me pamje anesore nga deti  jane te pajisura me celes elektronik, ajer te kondicionuar, ballkon, telefon me linje direkte, sistem alarmi kunder zjarrit, LCD TV,  kanale satelitore etj
 

DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA 5*

Diamond Premium Hotel & Spa eshte I lokalizuar ne qytetin e Altalyas rreth 8 km nga aeroporti ne Antalya dhe rreth 1.1 km nga plazhi. Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash si: Dhoma Standarte, Dhoma Family, Junior Suite, Luxury Suite te cilat jane te arreduara me nje stil unik te dizenjuara me nje art modern.Carpaccio A’La Carte, Sultan A’La Carte ku keni mundesi te konsumoni gatime tradicionale dhe nderkombetare. Ne Restorantin kryesor ku keni mundesi te konsumoni mengjesin, dreken dhe darken buffe. Beach Bar, Disco Bar ku keni mundesi te konsumoni pije te ndryshme. Patisseria ku do te keni mundesi te shijoni embelsira te ndryshme.

RAYMAR HOTELS 5*

 Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, ne afersi te Manavgat aty ku lumi Alara bashkohet me dertin Mesdhe. Eshte 50 km larg aeroportit ne Antalya dhe 90 km larg qendres se Antalyas. Hoteli ka ne total 266 dhoma te shpendara ne 9 kate te ndertese. Dhomat jane komode dhe te kompletuara me ajer te kondicionuar, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, tharese flokesh, televizor satelitore, telefon, internet, kasaforte, minibar

AMELIA BEACH RESORT & SPA 5*

90 km larga nga qendra e Antalias, 10 km nga Manavgat, 3-4 km nga Kyzylot, 3-4 km nga Okurkalar. Hoteli ka ne total 424 dhoma. Dhoma cift : Ka dush/wc, tharese flokesh, telefon me linje direkte, mini frigorifer, TV me satelit me kanale me muzike, ajer te kondicionuar, kasaforte, dyshme me parket dhe balkon, pjeserisht me pamje nga deti, dhoma teke = dhoma ciftDhoma ekonomike : Te njejta pajisje si dhoma cift por ka pozicion jo te favorshem ne vendodhje dhe vendpamje.Dhoma familjare : Te njejtat pajisje si dhoma cift, por ka nje dere lidhese te dhomes se ndenjes dhe dhomes se gjumitDhoma Suita : Te njejtat pajisje me dy dhomat e gjumit te ndara ( njera prej tyre eshte e vlefshme dhe per te ngrene) me dere lidhese ( dy banja, dy kondicionere, dy TV satelit dhe mini frogorifer).

NASHIRA RESORT 5*

Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin Side - Manavgat, 70 km nga Aeroporti Internacional i Antalyas. Ka plazhin e tij privat prej rere. Hoteli ka ne perberje 466 dhoma, 1460 shtreter dhe 6 ashensore.
Ato jane te pajisura me te gjithe orendite moderne dhe luksoze, Ajer te kondicionuar me kontroll qendor, Tharese flokesh, Tv me kanale satelitore dhe muzikore, Telefon me lidhje direkte, Mini bar, Kasaforte sigurie, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem.

 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook