Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       sharrtravel@hotmail.com

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Sarandë

Hotel Apollon - Sarandë

1 Qershor - 30 Qershor
1 Shtator - 30 Shtator
Dhoma dopio me pamje anesore.....................................65€
Dhoma dopio me pamje nga deti.....................................70€
Dhoma treshe me pamje anesore.....................................80€
Dhoma treshe me pamje nga deti....................................85€

1 Korrik - 15 Korrik
21 Gusht - 31 Gusht
Dhoma dopio me pamje anesore.....................................95€
Dhoma dopio me pamje nga deti....................................105€
Dhoma treshe me pamje anesore...................................110€
Dhoma treshe me pamje nga deti...................................115€

16 Korrik - 20 Gusht
Dhoma dopio me pamje anesore.....................................100€
Dhoma dopio me pamje nga deti.....................................110€
Dhoma treshe me pamje anesore.....................................115€
Dhoma treshe me pamje nga deti....................................125€

Ne cmim perfshihet mengjesi, parkingu, çadrat ne plazh, wifi
Femijet 0-3 vjec gratis

Hotel Demi - Sarandë

Qershor & Shtator 
Dhoma njeshe................................................................................................90€
Dhoma dyshe me pamje anesore.....................................................100€
Dhoma dyshe teke me pamje anesore...........................................100€
Dhoma dyshe me pamje nga deti.....................................................110€
Dhoma 2+1 me pamje nga deti.........................................................120€
Deluxe suite.................................................................................................180€
Corner Suite................................................................................................200€

Korrik & Gusht
Dhoma njeshe................................................................................................120€
Dhoma dyshe me pamje anesore.......................................................130€
Dhoma dyshe teke me pamje anesore............................................130€
Dhoma dyshe me pamje nga deti.......................................................140€
Dhoma 2+1 me pamje nga deti...........................................................150€
Deluxe suite....................................................................................................230€
Corner Suite....................................................................................................250€

Hotel Ilio - Ksamil

 1 Qershor - 30 Qershor

Fjetja me mëngjes ......................................................... 21 €
Fjetja me mëngjes dhe darkë ..................................28.5 €

 1 Korrik - 31 Gusht

Fjetja me mëngjes ......................................................... 22.5 €
Fjetja me mëngjes dhe darkë ...................................32.5 €

1 Shtator - 30 Shtator

Fjetja me mëngjes ......................................................... 15 €


Cmimet janë për person.
Një fëmijë falas, fëmije i dytë + 10 euro, fëmija i tretë + 5€

Hotel Joni - Ksamil

                                   Qershor                                  Korrik                           Gusht
Dhoma dyshe................ 30 € ...............................................40€ ....................................40€

Cmimi përfshinë fjetjen dhe mëngjesin    

Hotel Aulona

Ka nje staf familjar dhe shume mikprites. Hoteli eshte i pozicionuar buze Rruges "Lefter Talo".Hoteli vë në dispozicion të klientëve 20 dhoma , dhomat të pajisura me TV, ajër të kondicionuar, frigo-bar dhe me pamje nga deti. Ofron bar-restorant. Këtu mund të shijoni një larmi gatimesh gjithmonë të freskëta dhe të servirura mjaft mirë. Distanca nga deti 100 m, distanca nga rruga: buzë rrugës, parkim. 

    1 Qershor - 30 Qershor
Per person gjysëm pansioni..................................... 17 €
Per person me mëngjes.............................................. 15 €
Per person vetëm fjetja ............................................. 12 €

     1 Korrik – 15 Korrik
Per person gjysëm pansioni..................................... 20 €
Per person me mëngjes.............................................. 18 €
Per person vetëm fjetja ............................................. 16 €

      15 Korrik - 30 Gusht
Per person gjysëm pansioni..................................... 22 €
Per person me mëngjes.............................................. 19 €
Per person vetëm fjetja ............................................. 17€

       01 Shtator - 30 Shtator 
Per person gjysëm pansioni..................................... 17 €
Per person me mëngjes.............................................. 15 €
Per person vetëm fjetja ............................................. 12 €

Çmimet janë për person.
Fëmijët 0-3 vjeç gratis ,      3-6 vjeç 50%,      6-12 vjeç 70%

Grand Hotel

1 Qershor - 15 Korrik
21 Gusht - 15 Shtator
Dhoma dyshe.................................................................70€
Dhoma dyshe teke......................................................60€
Dhoma njeshe................................................................60€
Dhoma 2+2.....................................................................100€

15 Korrik - 20 Gusht
Dhoma dyshe.................................................................100€
Dhoma dyshe teke.......................................................95€
Dhoma njeshe................................................................95€
Dhoma 2+2.....................................................................140€


Në cmim përfshihet: mëngjesi, plazhi privat, pishina, cadrat dhe wifi.

Sherbimet:

 • Recepsion dhe sekretari 24 orë
 • Shërbim në dhomë
 • Sallë TV-Color
 • Bar i kondicionuar, tarraca-bar, pishina-bar me 1.000 vende
 • Restorant i kondicionuar, restorant veror
 • Dhoma dhe mjedise për duhanpirësit
 • Pishina për të rritur dhe fëmijë
 • Shezllonge gratis në plazhin privat buzë detit
 • Kënd lojërash për fëmijë
 • Lidhje Internet ADSL me shpejtësi 512 Kbit/s
 • Shërbim ëireless gratis në dhoma, bar, restorant dhe pishinë
 • Telefon, fax dhe kuti postare
 • Shërbim taksi për tour-e turistike
 • Parking privat gratis, i ruajtur

Hotel Nertili

Me nje distance te shkurter nga Saranda ne drejtim te Butrintit Hotel Nertili ofron per pushuesit nje pamje mahnitese te gjithe Bregdetit te Sarandes dhe Ishullit te Korfuzit. Me nje plazhe te mrekullueshem me uje te kristalte pushimet tek ne behen te paharrueshme. Hoteli permban Dhoma Dopio dhe Familjare me nje Aredim Bashkohor dhe pamje nga Deti. Restorati ju ofron nje panorame fantastike qe nderthuret me shijen e gatimeve Tradicionale dhe Europiane.

1 Qershor - 30 Qershor
Dhoma dyshe dopio.............................49€
Dhoma dyshe teke................................49€
Dhoma treshe..........................................59€
Dhoma katërshe.....................................69€

1 Korrik - 15 Korrik
Dhoma dyshe dopio.............................64€
Dhoma dyshe teke................................64€
Dhoma treshe..........................................74€
Dhoma katërshe.....................................84€

16 Korrik - 31 Gusht
Dhoma dyshe dopio.............................79€
Dhoma dyshe teke................................79€
Dhoma treshe..........................................89€
Dhoma katërshe....................................109€

1 Shtator - 30 Shtator
Dhoma dyshe dopio.............................49€
Dhoma dyshe teke................................49€
Dhoma treshe..........................................74€
Dhoma katërshe.....................................84€

Në cmim përfshihet: mëngjesi, plazhi privat,  cadrat dhe wifi.

Hotel Porto Eda

Hotel Porto Eda , gjendet tek qendra e Sarandes dhe ka dhoma vetem me pamje nga deti. Hoteli ofron vetem mengjesin. Te gjihta dhomat jane komode dhe kane te gjitha facelitetet qe nevojten.

01 Qershor - 30 Qershor
Dhoma dyshe..........................................60€

01 Korrik - 31 Gusht
Dhoma dyshe...........................................80€

01 Shtator - 30 Shtator
Dhoma dyshe..........................................60€

Në çmim përfshihet mëngjesi

Hotel Sea Side

Hotel Sea Side Saranda ka nje ambient shume te kendshem familjar qe I ofron klienteve te saj sherbime te çdo kerkese. Çdo shome ka nje ballkon me pamje nga deti.

Çdo dhome ka TV , telefon , minibar , frigo , WIfi , room service , hair dryer etj,

01 Maj – 28 Qershor dhe 03 Shtator – 15 Nentor
Dhoma dyshe ..................................................................................................40€
Dhoma treshe.. ................................................................................................50€
Dhoma e katershe.. .........................................................................................59€

 

29 Qershor – 2 Shtator
Dhoma dyshe ..................................................................................................59€
Dhoma treshe.. ................................................................................................68€
Dhoma e katershe.. .........................................................................................77€

Ne çmim perfshihet mengjesi

Hotel HeKsamil - Ksamil

Qershor
Dhoma dyshe me mengjes........................................35€
 
1 Korrik - 15 Korrik
Dhoma dyshe me mengjes.........................................50€

16 Korrik - 31 Gusht
Dhoma dyshe me mengjes...........................................60€

Ne çmim perfshihet mengjesi
Personi i trete +10€, personi i katert +10€
Femijet 0-4 vjec gratis

Hotel Saranda Palace - Sarandë

16 Qershor – 30 Qershor dhe 1 Shtator – 30 Shtator

Dhoma dyshe teke me ballkon  ......................................................................70€
Dhoma dyshe................................ .................................................................75€
Dhoma dyshe me pamje nga deti.. .................................................................80€
Dhoma treshe me pamje nga deti.. .................................................................90€
Suita me pamje nga deti.. ...............................................................................110€

 1 Korrik – 20 Korrik
Dhoma dyshe teke me ballkon  ......................................................................80€
Dhoma dyshe................................ .................................................................85€
Dhoma dyshe me pamje nga deti.. .................................................................90€
Dhoma treshe me pamje nga deti.. .................................................................110€
Suita me pamje nga deti.. ...............................................................................130€

 21 Korrik – 31 Gusht
Dhoma dyshe teke me ballkon  ......................................................................90€
Dhoma dyshe..............................................................................................................95€
Dhoma dyshe me pamje nga deti.. .................................................................100€
Dhoma treshe me pamje nga deti.. .................................................................133€
Suita me pamje nga deti.. ...............................................................................153€

 Me mengjes dhe shezllona ne plazh

Hotel Olympia - Sarandë

Korrik - Gusht
Dhoma dyshe ................................................\.....................................................50€
Dhoma treshe.. ..................................................................................................60€
Dhoma e katershe.. .........................................................................................70€
Suita........................................................................................................................105€
Superior suita......................... ...........................................................................115€

 

Ne çmim perfshihet mengjesi , pishina
Te gjitha dhomat kane pamje nga deti

Hotel Piccolino - Sarandë

01 Qershor – 30 Qershor
Dhoma dyshe ..................................................................................................37€
Dhoma treshe.. ................................................................................................46€
Dhoma e katershe.. .........................................................................................54€

 01 Korrik – 15 Korrik
Dhoma dyshe ..................................................................................................56€
Dhoma treshe.. ................................................................................................66€
Dhoma e katershe.. .........................................................................................76€

 16 Korrik – 31 Gusht
Dhoma dyshe ..................................................................................................69€
Dhoma treshe.. ................................................................................................79€
Dhoma e katershe.. .........................................................................................89€

1 Shtator – 30 Shtator
Dhoma dyshe ..................................................................................................37€
Dhoma treshe.. ...............................................................................................46€
Dhoma e katershe.. .........................................................................................54€

 Ne çmim perfshihet mengjesi , çadrat ne plazh

 

 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook