Hyrja në sistemin e ri të rezervimeve
Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel:  (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel:  (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel:  (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Ofertat për Tiranë

Hotel Classic

➱Standard Single Room: 50 Euro/Nata
Standard Twin Room: 65 Euro/Nata
Standard Double Room: 65 Euro/Nata
Deluxe Double: 75 Euro/Nata
➱Standard Triple Room: 80 Euro/Nata

Në çmim përfshihet:

- Mëngjesi
- Parking
- Wi- Fi
- Taka e Qytetit

I vendosur në zemër të Tiranës, Classic Hotel ndodhet vetëm 900 m larg qendrës, Teatrit Kombëtar dhe Galerisë Kombëtare të Arteve. Eshtë gjithashtu 300 m nga klubet e natës të zonës Blloku, dhe vetëm disa hapa nga Stadiumi Selman Stermasi, Liqeni i Tiranës dhe Parku.

Të gjitha dhomat janë të dekoruara individualisht dhe funksionojnë me ajër të kondicionuar, një TV satelitor me ekran të sheshtë, një tavolinë dhe një minibar.

 Hotel Classic gjithashtu u ofron miqve të saj përdorimin e kopshtit dhe tarracën e tij.

Shpejt, sigurt dhe këndshëm! 

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME Durrës ME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook