Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Ofertat e 1 Majit

1 Maji në Grand Blue Fafa 4 ditë/3 net

Festojmë 1 Majin në Grand Blue Fafa & SPA 5*
Damai & SPA & Wellness e perfshire ne oferte
➩ Nisja çdo të Shtunen, kthimi të Marten
➱ Qëndrimi: 4 ditë / 3 netë
➱ Çmimi: 110€ për person në dhoma dyshe, treshe, katërshe

Ne oferte perfshihet :
Akomodim ne Double Deluxe Room
Dhome me pamje anesore nga Deti
Mengjesi dhe Darka
Pije gjate vakteve
SPA Center : Pishine e brendshme, Jacuzzi, Hammam, Sauna, Banjo Avulli, Dhome Relaxi me Kripe, Dush Emocional

Plis bileta kthyese 15€ për person!

🕓 Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës


• Prishtinë ora 6:30 (stacion)
• Therandë ora 7:10 (stacion)
• Prizren ora 7:45 (stacion)
• Gjakovë ora 7:00 (stacion)
• Pejë ora 6:00 (stacion)
• Decan 6:30 (te rrethi)
• Gjilan ora 5:00 (stacion)
• Ferizaj ora 5:30 (te Hib Petrol- Bibaj)
• Mitrovicë ora 5:30 (stacion)
• Vushtrri ora 5:30 (te Restoran Holiday)

Agjenda:

📍Dita 1 : Nisja nga Prishtina në ora 06:30, nisja nga Theranda në ora 07:15, nisja nga Prizreni në ora 07:30. Vazhdimi i rrugës kah autostrada, pauzë gjatë rrugës sipas kërkesave. Vizitë qytetit të bukur të Tiranes. Vazhdimi i rrugës për në Hotel. Akomodimi në Hotel. Pasdite e lirë. Darka në hotel. Relaksim, fjetje.

📍Dita 2 :  Mëngjesi dhe Darka. Vizitë qytetit të bukur të Beratit, vizitë Kalasë së vjetër mbi 2400 vjeçare.Kthimi për darkë në Hotel.Relaksim në ambientet e hotelit. Fjetje.

📍Dita 3 : Mëngjesi dhe Darka. Qendrim në hotel deri ne 11:00. Vizite qytetit te Durresit.Kthimi për darkë në Hotel. Relaksim në ambientet e hotelit. Fjetje.

📍Dita 4 : Mëngjesi Nisja për kthim në Kosovë në ora 16:30. Arritja rreth orës 22:00.

☎️ Për rezervime kontaktoni në: 038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve.

Shpejt, sigurt dhe këndshëm!

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook