Hyrja në sistemin e ri të rezervimeve
Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Vikendi në Sarandë, Butrint& Gjirokastër 3ditë/2net

Vikendi në Sarandë

 

Fundjavë në Sarandë - Ksamil, destinacioni juaj i preferuar!

➩ Qëndrimi: 3 ditë | 2 netë

➩ Cmimi: € për person

📆Nisjet e ardhshme :   20.05.2022 etj.

Çmimi përfshinë:

• Transportin me autobus komod të Sharr Travel

• Akomodimin në Hotel Ilio - Ksamil

• 2 mëngjese dhe 2 darka

• Shërbimet e pijeve me rastin e udhëtimit

Shetitje me anije në det brigjeve të Sarandës deri afer kufirit me KORFUZIN (+ 7 €). Viztë në #Sarandë, #Ksamil, #Butrint, #Gjirokastër

 🕓 Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës

• Nisja nga Prishtina në 06:30 (te stacioni)
• Nisja nga Theranda në 07:15 (te stacioni)
• Nisja nga Prizreni në 07:30 (te stacioni)
• Nisja nga Gjakova në 07:00 (te stacioni)
• Nisja nga Peja në 06:30 (te stacioni)
• Nisja nga Gjilani në 05:00 (te stacioni)
• Nisja nga Ferizaji në 05:50 (te Hib Petrol)
• Nisja nga Mitrovica në 05:30 (te stacioni)
• Nisja nga Vushtria në 05:40 (restoran Holiday)

• Nisja nga Malisheva në 06:50 (autostradë)
• Nisja nga Komorani në 06:45 (te kryqi)

Agjenda :

❶ Dita e parë: Pas grumbullimit të udhëtarëve nga qytetet përkatëse, vazhdimi i rrugës. pushim në autostradë sipas kërkesës. Arritja në Gjirokaster rreth orës 15 :00. Vizitë qytetit dhe Kalasë së Gjirokastërs deri në ora 17:00. Vazhdimi i rrugës për në Sarandë. Arritja në Hotel rreth orës 19:45. Darka, mbrëmje e lirë.

❷ Dita e dytë: Mengjesi në Hotel. Pas mëngjesit vizitë qytetit të Butrinti, pastaj vizitë ishujve të bukur të Ksamilit deri në ora 16:00, pastaj vizitë Sarandës. Kthimi për darkë në Hotel, pas darkës mbrëmje e lirë, relaksim, fjetje.

❸ Dita e tretë: Mengjesi në hotel. Pas mëngjesit nisja për kthim në Prishtinë. Gjatë rrugës vizitë Himarës, Borshit, Llogarasë, nga aty shikohet plazhi i bukur i Dhërmiut, arritja në Vlorë rreth orës 14:00, shetije në Vlorë deri në ora 16:00, ku bëhet nisja për Prishtinë, arritja rreth orës 22:00

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtani

Shpejt, sigurt dhe këndshëm! 

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook