Hyrja në sistemin e ri të rezervimeve
Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel:  (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel:  (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel:  (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Oferta e 28 Nëntorit në Vlorë,Berat, Kaninë-Hotel Hana

Festo 28 Nentorin ne Vlore, Berat dhe Kanine- Hotel Hana

 28 Nëntori në Vlorë, Berat & Kaninë- Hotel Hana 
➩ Qëndrimi: 2 Netë + 1 Natë (Gratis)
➩ Cmimi: 75€ për person

► Nisja me datën: 25 Nëntor (E Shtune), kthimi me 28 Nëntor (E Marte)

Përfitoni:
✔️Transport ✔️Akomodimi ✔️Mëngjes
✔️Parkim & Wifi ✔️Muzikë Live ✔️Shetitjet

Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
• Transportin me autobus super komod të Sharr Travel
• Akomodimin në Hotel Hana - Vlore
• Mengjeset
• Muzikë Live 
• Shërbimet e pijeve me rastin e udhëtimit

🕓 Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës

• Nisja nga Prishtina në 06:30 (te stacioni)
• Nisja nga Theranda në 07:15 (te stacioni)
• Nisja nga Prizreni në 07:30 (te stacioni)
• Nisja nga Gjakova në 07:00 (te stacioni)
• Nisja nga Peja në 06:30 (te stacioni)
• Nisja nga Gjilani në 05:00 (te stacioni)
• Nisja nga Ferizaji në 05:50 (te Hib Petrol)
• Nisja nga Mitrovica në 05:30 (te stacioni)
• Nisja nga Malisheva në 06:50 (autostradë)
• Nisja nga Komorani në 06:45 (te kryqi)

Agjenda :

Dita I : Nisja nga Prishtina të Shtunën në ora 06:30, Vazhdimi i rrugës kah autostrada, pauzë gjatë rrugës sipas kërkesave . Nisja për vizitë qytetit të Një mbi Një dritareve të Beratit, vizitë Kalasë të Beratit. Vazhdim i rrugës për ne hotel. Muzikë live. Relaksim, fjetje.

Dita II : Mëngjesi ne Hotel Hana . Nisja për vizitë në Kalanë e Kaninës. Pastaj vazhdim i rrugës për vizitë në Muzeun Pavarsia dhe Sheshin e Flamurit.. Vazhdim i rrugës për ne hotel. Relaksim, fjetje.

Dita III : Mëngjesi ne hotel. Vizit shtepisë së Pavarsisë , pasdite e lirë në qytetin e bukur të Vlorës.

Dita IV : Mëngjesi ne hotel . Pjesmarrje në koncertin qe organizohet nga Bashkia e Vlorës për nder të Festes së 28 Nëntorit . Nisja për Kosovë në ora 16:00.

Dokumentet e nevojshme: Letërnjoftim ose Pasaportë

☎️ Për informata kontaktoni në:
Rezervoni në Viber klikoni këtu: 👉 https://sharrtravel.com/viber
ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton, 038/610015
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016
🏡 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve, 049/610015

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME Durrës ME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook