Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       sharrtravel@hotmail.com

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Kemer

QUEENS PARK RESORT TEKIROVA 5*

Hoteli eshte i pozicionuar midis Olimpus dhe Phaselis ne nje sip. prej 60.000 m..
Hoteli eshte 70 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 60 km nga Qendra e Qytetit te Antalias, 17 km nga qyteti I Kemerit, 15 km nga Olympus dhe 5 km nga Phaselis. Te gjitha dhomat jane te pajisura me sistem qendror ajrosje, system alarmi, linje direkte telefonike, kasaforte, Tv me satelit, minibar, tualet me tharese flokesh. 

ULUSOY KEMER HOLIDAY CLUB 5*

Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen Goynuk te Kemerit ne vije te pare me detin. 7 km nga Kemeri, 35 km nga qyteti Antalyas dhe 45 km nga Aeroporti Antalyas. Ka plazhin privat me gure zalli.  Hoteli ka ne perberje 381 dhoma: 288 dhoma Double Standarte, 8 Double French, 85 dhoma Familjare. Ato janet te pajisura me te gjitha orendite moderne dhe luksoze. Ballkon ose Tarace, Ajer te Kondicionuar, Tv me kanale satelitore, Kasaforte sigurie dixhitale, Mini frogorifer dhe Mini bar, Telefon me linje direkte internacionale, Tharese flokesh, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem.

AMARA DOLCE VITA 5*

Amara Dolce Vita ka nje vendndodhje ideale, aty ku malet Taurus bashkohen me Mesdheun, brenda nje parajse te fshehte rrethuar nga pyje me pisha. Resorti ndodhet vetem 2 km larg nga qendra e Tekiroves, 18 km nga Kemeri, 58 km nga Antalya dhe 75 km nga aeroporti i Antalya. Amara Dolce Vita ofron per mysafiret e saj 700 dhoma te bollshme te dekoruara me stil dhe pajisur me orendite me moderne.

AMARA PRESTIGE 5*

Le Chateau de Prestige eshte nje hotel me 5 yje.  Eshte i lokalizuar ne Goynuk, 9 km larg nga Kemer, 30 km Larg nga Antalia dhe 40 km larg nga aeroporti i Antalias. 262 dhoma standarte, 128 dhoma dyshe, 22 lake houses, 16 junior suites, 14 dhoma familjare, 16 suite, 8 dhoma per invalide, pishine per femije, tennis, sale konferencash, bowling, kend lojrash per femije, restorant, TV me satelit, lehtesira per invalidet, ashensore, lojra fati, pishine e hapur, parkim, sauna, palester, dyqane, jakuzzi, banja me avull, pishine me uje te ngrohte, snack bar.

 

ALVA DONNA WORLD PALACE 5*

 Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin e Kemerit, 65 km nga Aeroporti Internacional i Antalyas. Ka plazhin e tij privat prej rere. Hoteli ka ne perberje 814 dhoma, 2219 shtreter dhe 7 ashensore.
Ato jane te pajisura me te gjitha orendite moderne dhe komforte. Ballkon ose Tarace, Ajer te kondicionuar, Tharese flokesh, Kasaforte sigurie dixhitale, Telefon me linje direkte, Telefon ne tualet, Mini bar, Tv me kanale satelitore, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem.

 

 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook