Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       sharrtravel@hotmail.com

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Hotel Regina City Vlorë

Hotel Regina City Vlorë 4 (yje)*****

OFERTË EXLUSIVE VETËM ME SHARR TRAVEL/ HOTEL REGINA CITY VLORË

👉Cmimi➱ 64€ për person

👉3 ditë/2net

➱ Nisja të shtunën me 16.02.19; kthimi të hënën 18.02.19
➱ Akomodimi në Hotel Regina City Vlorë me 4 yje****
➱ Mëngjesi dhe darka , menu e pasur (tavolinë suedeze)
➱ Vizitë në Tiranë, Vlorë, Sazan, Karaburun, Kaninë, Manastiri i Zverenecit
➱ Vizitat me guidë profesionale të shoqeruar nga hoteli në Vlorë

📅Nisjet e radhës: 16.02.2019; 22.02.2019; 01.03.2019; 08.03.2019; 15.03.2019 etj.

🕓 Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës
• Prishtinë ora 07:00 (te zyra dardani)
• Therandë ora 08:00 (te stacioni)
• Prizren ora 08:30 (te stacioni)
• Gjakovë ora 07:30 (te stacioni)
• Pejë ora 07:00 (te stacioni)
• Gjilan ora 05:00 (te stacioni)
• Ferizaj ora 06:00 (te Eli-ab market)
• Mitrovicë ora 06:00 (te stacioni)
• Vushtrri ora 06:00 (te Restoran Holiday)

 📌Agjenda:

Dita 1: Nisja nga Prishtina të premten në ora 07:00, nisja nga Theranda në ora 08:00, nisja nga Prizreni në ora 08:30. Vazhdimi i rrugës kah autostrada, pauzë gjatë rrugës sipas kërkesave. Vizitë qytetit te bukur të Tiranës deri në ora 13:00. Vazhdimi i rrugës për në Hotel. Arritja ne hotel pas orës 15:00. Akomodimi në Hotel. Pasdite e lirë. Darka në hotel. Muzikë live. Relaksim, fjetje.

Dita 2: Mëngjesi në Hotel. Pas mëngjesit vizitë me anije në ishujt Sazan dhe Karaburun +11€ për person dreka me shërbim Barbeque bufe dhe 1 pije gratis, sipas dëshirës, qendrimi deri ne ora 14:00. Pastaj vazhdim i rrugës për vizië në Muzeun Pavarësia dhe Sheshin e Flamurit. Kthimi për darkë në Hotel. Darka në hotel. Relaksim në ambientet e hotelit, muzikë live. Fjetje.

Dita 3: Mëngjesi në Hotel. Pas mëngjesit nisja për në Kalanë e Kaninës dhe Manastirit të Zverenecit. Nisja për kthim në Kosovë në ora 14:00, pushime gjatë rrugës në qytetin e Durrësit. Arritja rreth orës 21:00.

☎️ Për rezervime kontaktoni në: 038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve.

 

 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË GREQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook