Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       sharrtravel@hotmail.com

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Viti i Ri në Grand Blue Fafa- Oferta 2ditë/1natë

Festo Vitin e Ri në Grand Blue Fafa 2 ditë/1 natë

🎊  VITI I RI 2019 NË GRAND BLUE FAFA 4**** - DURRËS 🎊

 Le të festojmë së bashku! 

📆Nisja të hënën 31.12.2018 , kthimi të martën 01.01.2019

🎊 2 ditë / 1 natë
🏩Akomodimi në hotel Grand Blue Fafa 4****
🎉Mëngjesi, plus darka festive e Vitit i Ri
🎉Cmimi: 95€ për person 

📌Në çmim përfshihet:

✔Akomodimi në hotelin luksoz Grand Blue Fafa 4****

✔Mengjesi + darka gala speciale e Vitit të Ri

✔Pije pa kufi për natën e Vitit të Ri

✔Muzikë live

✔Transporti

• Nisja të Hënën (31.12.2018) në ora 06:30 nga Prishtina (stacion), në 07:15 nga Theranda (stacion), në 07:45 nga Prizreni (stacion). Vazhdimi i rrugës për në Hotel Grand Blue Fafa4****.

• Kthimi të mërkurën (01.01.2018)

• Nisja nga Hoteli në ora 16:30. Arritja rreth orës 21:30

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshta

 

 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË GREQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook