Hyrja në sistemin e ri të rezervimeve
Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Festa e 28 Nëntorit në Prestige Resort

Festa e 28 Nëntorit në Prestige Resort - Mali i Robit

Hotel Prestige Resot - Mali i Robit

Half Board
Akomodim, Mengjes, darke, Spa
3 dite dhe 2 nete - 96€

Ne cmim perfshihet :

-Akomodimi 2/3 nete
-Mengjeset per ditet e qendrimit
-Darka gala ne daten 27 Nentor
-Muzike live gjate dates 27 Nentor
-Performance e ansamblit popullor gjate darkes gala
-Karaoke dhe cmime surprize per te ftuarit
-Pishine dimerore
-Palester
-SPA (Hamam,Banjo Avulli,Sauna,Dhome Relaksi,Dush Emocional)
-Parking
-Wifi

+20 eur transporti

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtani

Shpejt, sigurt dhe këndshëm!

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook