Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Azul Beach Resort 5*

Azul Beach Resort 5* - Ulqin

AZUL BEACH RESORT 5* - ULQIN me çmim special !

Ultra All Inclusive ➱ Çmimi: 48€ për person

Cmimi përfshinë:
► Akomodimin në hotel
► Shërbimi ALL INCLUSIVE
► Shfrytëzimi i 6 pishinave
► Shfrytëzimi i të gjitha bareve në resort
► Mëngjesi + Dreka + Darka + Pijet
► Snack Time► Shërbimi ALL INCLUSIVE
► Çadrat dhe shtretërit
► Parking
► Hoteli posedon 12 pishina (6 publike + 6 private)

Pushim i paharruar ju pret në pamjen e kaltërt të pafund.

☎️ Për rezervime kontaktoni në:

038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtani

Shpejt, sigurt dhe këndshëm! 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook