Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       sharrtravel@hotmail.com

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Antalya

ANNABELLA DIAMOND HOTEL AND SPA 5*

 Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen e Alanyas, 105 km nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli ka ne perberje 199 dhoma Standarte (1 double bed + 1 single bed), 34 Connected room, 192 Standard Family room, 4 Standard Suit room, 5 Boutique Family room, 2 Selective room, 1 Boutique King Suit room. Ato jane te arreduara me te gjitha moblijet luksoze dhe te rehatshme. Ajer i Kondicionuar, Tv me kanale satelitore, Kasaforte sigurie dixhitale, Mini bar, Telefon me linje direkte internacionale, Tharese flokesh, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem.

ANNABELLA DIAMOND HOTEL AND SPA 5*

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Alanyas, prane bregdetit, eshte 25 km larg qendres se qytetit deh 100 larg aeroportit nderkombetar. Hoteli ka ne total 316 dhoma te shperndara ne 6 kate te nderteses. Te gjitha dhomat jane komode, nje pjese e tyre jane me pamje nga deti, ato jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, telefon, televizor, kasaforte, ballkon, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, tharese flokesh.

Q PREMIUM RESORT 5*

Hoteli ka në total 350 dhoma ku 280 prej tyre janë me pamje nga deti. Të gjitha dhomat kanë ballkon, dush, tapet, ajër te kondicionuar-qendror, mini bar, tv satelitor, telefon, tualet, tharëse flokësh, kasafortë etj.

GRANADA LUXURY RESORT & SPA 5*

Hoteli ka ne përberje 450 dhoma te arreduara me të gjitha orenditë moderne dhe luksoze. Te gjitha dhomat janë të pajisura me ballkon ose Tarrace, Tv me kanale satelitore, ajër të kondicionuar, kasaforte sigurie dixhitale, minibar, telefon me linje direkte internacionale, tualet me dush dhe të gjithë aksesorët e nevojshëm.

DELPHIN DELUXE RESORT 5*

416 dhoma me një pozicion strategjik lidhës. Të gjitha dhomat standarte janë të paisura me ajër të kondicionuar, TV , mini bar, tharëse flokësh, telefon, kasafortë, ballkon, dhe banjo luksoze. 4 rrëshqitese në uje, 2 pishina gjigante në ambientet jashtë godinës me nga 600 m2 dhe 1000m2,pishinë e brendshme me 220m2, fusha tenisi, banjo turke, banjo me avull,fitness, jacuzzi, Ping Pong, volejboll ne plazh,serf, aerobik, zbavitje gjatë ditës, shfaqje në mbrëmje me muzikë, disko, mini klub, shërbim dhome, volejboll, gjimnastikë në ujë, fitnes, internët, lojra në ujë, doktor etj. 

 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook