Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Hotel Razma Resort - Shkodër

Vikendi në Razma Resort - Shkodër

Vikendi  në Ramza Resort - Shkodër

➩ Nisja të shtunën, kthimi të dielen
➱ Qëndrimi: 2 ditë /1 natë
➱ Çmimi: 49€ për person në dhoma dyshe, treshe, katërshe

🏩 Akomodimi ne Hotel Razma Resort - Shkodër 
🍹 Pija e Mirëseardhjes: Një Thanak me Thana Mali në Barin “Luleborë”
👉 Mëngjesi dhe 1 Darkë e Vjeshtës: 3 pjata meny të shërbyera në Restorantin “Fjolla”
👉 Akomodimi ne dhomë 2-she në Atmosferë Vjeshte

• Mëngjesi e Vjeshtës: Bukë gruri e pjekur në furrë me dru, reçel manaferre, reçel dardhe, reçel fiku, mjaltë , qumësht lope organik, qumësht i pasterizuar, djathë lope i përzier me deleje, gjalpë lope i përzier me deleje, vezë te ziera, sy dhe omletë, salçiçe, drithëra me fije kallamoqi, drithëra me çokollatë, lëng pjeshke, dardhe dhe portokalli, kafe filtër, ujë.

• Ditën e Shtunë pas orës 22.00 – Një Festë me Zjarr Bubulak në Verandën e Resortit “Hija e Maleve”, Verë të Nxehtë (brûlée), Arra/ Gështenja të Pjekura/ Fiq të Thatë. Të nesërmen: Shëtitje mes Ngjyrave, të shoqëruar me Guidë. Pushim & Not & Sauna ne Pishinën e Mbyllur “Mrizi i Zanave”. Lojra Tavoline, Shah, Tavëll, Letra me njëri-tjetrin në Verandën “Lulet e Verës”.  1 Film për Fëmijët në Qendrën e Kreacionit “Vallja e Yjeve”. Mundësi për piknik me shporta dhe biçikleta në natyrë. Pikniku me produkte natyrale.

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtani.

Shpejt, sigurt dhe këndshëm!

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook