Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
1 Maji në Fafa Premium

1 Maji në Fafa Premim 4 ditë/3net

Festojmë 1 Majin në Fafa Premium 5* Durres
➩ Nisja çdo të Shtunen, kthimi të Marten
➱ Qëndrimi: 4 ditë / 3 netë
➱Çmimi: 90€ për person në dhoma dyshe, treshe

Ne cmim perfshihet :
Akomodim ne Double Deluxe Room
Dhome me pamje anesore nga Deti
Mengjesi dhe Darka
Pije gjate vakteve
Animatore te dedikuar per femijet

Plus bileta kthyese 15€ për person

Cmimet janë për person në dhomë dyshe, treshe dhe katërshe

🕓 Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës

• Nisja nga Prishtina në 06:30 (te stacioni)
• Nisja nga Theranda në 07:15 (te stacioni)
• Nisja nga Prizreni në 07:30 (te stacioni)
• Nisja nga Gjakova në 07:00 (te stacioni)
• Nisja nga Peja në 06:30 (te stacioni)
• Nisja nga Gjilani në 05:00 (te stacioni)
• Nisja nga Ferizaji në 05:50 (te Hib Petrol)
• Nisja nga Mitrovica në 05:30 (te stacioni)
• Nisja nga Malisheva në 06:50 (autostradë)
• Nisja nga Komorani në 06:45 (te kryqi)


Agjenda:

Dita I : Darka. Nisja nga Prishtina në ora 06:30, nisja nga Theranda në ora 07:15, nisja nga Prizreni në ora 07:30. Vazhdimi i rrugës kah autostrada, pauzë gjatë rrugës sipas kërkesave.Vizitë qytetit të bukur të Tiranes. Vazhdimi i rrugës për në Hotel. Akomodimi në Hotel. Pasdite e lirë. Darka në hotel. Relaksim, fjetje.

Dita II: Mëngjesi dhe Darka. Vizitë qytetit të bukur të Beratit, vizitë Kalasë së vjetër mbi 2400 vjeçare. Kthimi për darkë në Hotel. Relaksim në ambientet e hotelit. Fjetje.

Dita III: Mëngjesi. Qendrim në hotel deri ne 11:00. Vizite qytetit te Durresit.Kthimi për darkë në Hotel. Relaksim në ambientet e hotelit. Fjetje.

Dita IV: Mëngjesi. Qendrim në hotel deri ne 11:00. Nisja për kthim në Kosovë në ora 16:30. Arritja rreth orës 22:00.

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtani

Shpejt, sigurt dhe këndshëm! 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook