Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       sharrtravel@hotmail.com

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
HYRJA PËR AGJENT
Me rastine hyrjes ju i pranoni rregulloret e sistemit
Durrës

Sun Hotel

         1 Qershor - 8 Korrik
         29 Gusht - 30 Shtator

Dhoma dyshe me pamje nga parku ......................................28€
Dhoma dyshe me pamje nga deti ..........................................30€


         9 Korrik - 28 Gusht

Dhoma dyshe me pamje nga parku ......................................35€
Dhoma dyshe me pamje nga deti ..........................................37€

Cmimet janë për person. Në cmim përfshihet mëngjesi, dreka dhe darka.
Personi i tretë në dhomë -20%
Fëmijët 0-6 vjec pa pagesë. Fëmijët 6-12 vjec -50% (me prindër), -30% (me një prind) dhe -30% dy fëmijë vetëm. 
Më pak se 5 ditë qëndrim paguhet +20%.

Harmonia Hotel AS

Një hotel I ri I cili gjendet buzë detit, tek Shkëmbi I Kajavës. Hoteli ka një ambient të bukur e të ngrohtë. Harmonia Hotels njihet për shërbim shumë cilësor. Në Hotel gjeni të gjitha shërbimet që ju kërkoni si psh : Plazhi privat, restoranti me ushqim cilësor, wi-fi, telefon në secilën dhomë, televizor, air condition etj.Zgjedhni Harmonia As Hotel për të kaluar pushimet tuaja dhe do të kaloni kohë të pahareshme.

1 Qershor - 10 Korrik 
30 Gusht - 30 Shtator 
Cmimi për person në dhomë dyshe (me pamje nga parku).................32€
Cmimi për person në dhomë dyshe (me pamje nga deti)......................35€

11 Korrik - 29 Gusht
Cmimi për person në dhomë dyshe (me pamje nga parku)..................37€
Cmimi për person në dhomë dyshe (me pamje nga deti).......................40€

Në cmim përfshihet: mëngjesi, darka, cadrat në plazh.


Hotel Bleart

 Hotel Bleart është një hotel modern i cili ndodhet në një zonë të privilegjuar që mbart si vlera historike ashtu dhe vlera turistike. Në këtë zonë, e ashtu-quajtura Petra gjatë antikitetit, ka ndodhur një nga betejat më të famshme midis Jul Çezarit dhe Pompeut në vitin 48 para Lindjes së Krishtit. Sot, kjo zonë quhet Shkëmbi i Kavajës.

Një tjetër vlerë historike e Hotelit Bleart është nderi i mikpritjes së personaliteteve të shquara të Shqipërisë të cilët ishin të ngarkuar me procesin e çmuar të propozimit të Draft-Kushtetutës së vendit në vitin 1998, e cila u miratua më pas nga Parlamenti Shqiptar. 

Bleart Spa & Fitness ju ofron një sërë trajtimesh relaksuese. Spa është e pajisur me Jacuzzi, sauna, dhoma me avull. Gjithashtu, do të gjeni pajisje moderne në palestrën tonë për të mbajtur trupin tuaj në formë në çdo kohë.

Pishina Bleart ёshtё njё ndёr destinacionet mё tё kёrkuara gjatё stinёs sё pranverёs dhe tё verёs. Ka mbi 200 vende, dhe mund tё shёrbejё jo vetёm pёr tё marrё rreze, por edhe pёr tё festuar dasmёn, ose ditёlindjen tuaj, ose çdo event tjetёr sidomos gjatё mbrёmjeve. Ёshtё e pajisur me efekte dritash qё ndryshojnё ngjyrёn e ujit dhe njё shatёrvan qё krijon njё atmosferё mahnitёse

Hotel Dolce Vita

Hotel Dolce Vita gjendet në Durrës, tek Shkëmbi I Kavajës. Hoteli gjendet pranë plazhit. Posedon plazhin privat, pishinën dhe shumë shërbime të tjera cilësore. Në Hotel Dolce Vita ju mund të akomodoheni në dhoma apo në apartamente, varësisht nga kërkesa juaj.  Apartamentet e hotelit posedojnë gjithashtu air condition, TV, parking, kuzhinë, wifi, telefon etj.   

Hotel Ylli I Detit

Hoteli Ylli I Detit është I vendosur përgjatë bregut të detit Adriatik, në mes të gjelbërimit dhe me një arkitekturë moderne. Hoteli ofron mjedis të mrekullueshëm dhe shërbim të cilësisë së lartë. Të gjitha dhomat posedojnë WIFI, banjo, ajër të kondicionuar, telefon, mini frigorifer, ballkon (me pamje nga deti) etj.

Villa Belvedere

Villa Belvedere gjendet tek Shkëmbi I Kavajës. 6 km nga qendra e Durrësit.  Hoteli është I dekoruar në stilin Italian. Ai posedon të gjitha kushtet për të kaluar një pushim të paharruar. Në hotel shërbehet ushqim tradicional. Hoteli posedon pishinë, saunën, fitnesin. Wi-fi, air- condition, TV.
Hoteli gjendet 100 metra larg detit. 

Hotel Adriatik

I rrethuar nga kopshti i mrekullueshëm i palmave, hoteli ofron një atmosferë të kendshme dhe të paqtë per vizitorët.
Dhomat janë të pajisura me mini-bar, kasafortë, linjë të drejtpërdrejtë telefoni, televizor me satelit, ajër të kondicionuar, Jacuzzi ose vaskë. Gjithashtu në të gjithë hapsirën e hotelit është i mundur aksesi në internet .

Sherbime ekstra: Shërbim dhome, shërbim lavanterie, babysitting etj. Të tre katet ku ndodhen dhomat, ashtu si gjithë hoteli, janë te pajisura me një sistem të integruar kamerash vëzhgimi, si pjesë e standarteve të sigurisë së hoteli

     Sezona e lartë (01 Qershor - 10 Shtator)

Dhoma njëse standarte ....................................................65€
Dhoma dyshe standarte....................................................85€
Suita ........................................................................................180€

Oferta verore: 7 netë për çift .............500€
                12 netë për çift...............840€

Hotel Belconti

Hotel Bel Conti ne Durres ndodhet 8 km nga qyteti I Durresit , te Shkembi I Kavajes. Restorani I hotelit ofron kuzhine shqiptare tradicionale si dhe ate te huaj. Sherbimet ne dhome, Ngrohje qendrore, Kondicioner, Minibar, TV, Kasaforte, Wifi

Hotel Kristal

Sherbimet e hotelit: Recepsion 24 - Ore, Depo Bagazh, Shërbim Lavanderi / Pastrim Kimik, Informacion Turistik, Internet Point, Sherbim ne Dhome, Fotokopje, Telefon / Fax, Sherbim Postal, Shkëmbim Valutor, Staf Shumegjuhesh, Bar, Supermarket, Parking

Hoteli ndodhet shume afer qendres se qytetit te Durres.

Hotel Nais

Dhoma dyshe ..........................................45€
Dhoma dyshe teke ...............................45€
Suita me pamje nga deti...................50€
Suita familjare standarte..................60€
Dhoma njëshe.........................................35€ 

Hotel Dyrrah

 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook